Vánoční přání

Přeji krásné a klidné vánoce všem členům i příznivcům našeho klubu a samozřejmě také jejich rodinám a přátelům, klidné svátky plné pohody a optimismu. Přátelé, prožijte štědrý večer tak jak se patří, pozor na kosti v krku, hořící stromečky, nekontrolované prskavky, františky (ten je vlastně v Thajsku) apod. Na jaře uvidíme, komu Ježíšek nadělí novou MX-5 ND, kdo ji pod stromečkem nenajde, může se těšit na příští rok .....

za výbor klubu

David Šíla

Tags:

Komentáře

Připojujeme se k tomuto krásnému přání, ať se Vám všem splní Vaše tajné sny. A především pevné zdraví!

Nádherné vánoce přejí Zdeňka a Michal Klempovi

Obrázek uživatele Petr Soukup

Všem kamarádům přejeme krásné vánoce a do roku 2017 hlavně pevné zdraví, dobrou mysl a stále plnou nádrž.
Káča a Petr

Obrázek uživatele David Šíla

Tak co tam dnes nejdeme .....

Milí přátelé,
připojujeme se s přáním klidných Vánoc a v novém roce ať je vše dle vašich představ.

Dáša a Jaromír Tulisovi