Nový model Max MX-5

Vážení přátelé,
dovolte mi, abych oznámil radostnou událost, a to že naše řady rozšířil nový mazďák, zatím je to spíše mazďáček, jmenuje se Maxík a narodil se Hance a Robertovi …

Přejeme mu pevné zdraví a jen to nejlepší co pro něj může být a hlavně ať mu to dobře jezdí. My dospělí jeho narození zapijeme pří příležitosti "lednového oběda" na Rytířsku 25.-26.1. 2020.

za spokojené rodiče

David Šíla

Komentáře

Mládež do našich řad. Gratulujeme!!!

Obrázek uživatele Zdenek Stehlik

Gratuluji !!!!

CIAO Z.

Obrázek uživatele Jitka Nováková

Přejeme Maxíkovi hlavně zdraví a štěstí v životě a ať dělá svým skvělým rodičům hodně radosti a co nejméně starostí. Vítáme v klubu, omlazení je třeba.

Gratuluji, Vera

Vera Mala

Obrázek uživatele Robert Kačírek

Ahoj Všem,

děkujeme moc za gratulace. Maxíkovi je vyřídíme. Ten je teď zaneprázdněný urputnou snahou povyrůst a zesílit, aby mohl jezdit s námi. Zatím mu to jde náramně :-)

Ještě jednou děkujeme,
Robert a Hanka

Ahoj Roberte.
Srdečně se s Ivou připojujeme ke gratulantům. On si to Maxík ještě neuvědomuje, ale už od malička bude brouzdat po plzeňských ulicích, parcích a pískovištích ve svém jednomístném roadsteru značky Liberta. O pneu do výpletu se starat nemusí, ty koupí rodiče, kufr má plný plínek (i těch použitých). Palivo obstará táta v pivnici, aby mu platfusky kmitaly a o opojný pocit obou chlapů se vždy večer postará mamča.
Rodino, ať se Vám vždy ve všem daří
Ivana a Vašek

Obrázek uživatele Martin Třešňák

Přejeme hodně štěstí pro Maxíka i rodiče. Ať vám dělá jen radost.
Martin a Míša