KODO párty 20.05.2016 - Auto Palace Spořilov, Praha 4

Možná jste také dostali dopis od Auto Palace Spořilov s pozváním - viz níže připojený text. Oslovili asi zejména své bývalé klienty, ale vzhledem k tomu, že chtějí, aby na místě bylo co nejvíce MX-pětek, tak by bylo skvělé, aby se tam prezentoval i náš klub svými členy a auty. Akce je "otevřená" a protože mj. uvažují vytvořit jakýsi "zajímavý a inspirativní Mazda Club", tak by asi bylo vhodné dát o nás vědět!!!
S modrou jarní oblohou - Libor

Vážení přátelé a majiteIé ikony Mazda MX-5.

S velikou radostí Vás zveme na KODO párty č.3, kde bude představen nový model Mazda MX-5.

Jak už to v životě bývá, původní věci a vozy nahrazují nové a není tomu jinak ani ve světě Mazdy. Nový model MX-5 přichází v duchu KODO - Duše pohybu, revoIuční technologie SKY ACTIV a už jenom při pohledu na něj lze pochopit a uvědomit si, kam Mazda díky novým technologiím a preciznímu vývoji, jak v designu, tak v nových materiálech, směřuje.

Proto nám dovolte pozvat Vás dne 20.5.2016 již od 16h. k nám do Auto Palace Spořilov. Spo|ečně se můžeme těšit na skvělou zábavu, výborné jídlo a pití a Vladimíra Hotovce, který předvede umění meče a pohovoří o zemi vycházejícího slunce. Ke zpestření této výjimečné akce nám zahraje a zazpívá skupina Těžkej Pokondr.

Budeme rádi, když přijmete naše pozvání a zároveň dorazíte ve svých vgzech MX-5, které bychom vystaviIi a utvořili tak přehlídku dokonalé krásy, ale také trochu nostalgicky zavzpomínali na doby minulé a uvědomili si i současnost.
Našim přáním je zároveň vytvořit zajímavý a inspirativní Mazda CIub, jehož členové budou součástí naší velké rodiny. Věřím, že z toho vznikne nejen velmi příjemná atmosféra, ale snad i přátelství.

Těšíme se na Vás a Vaše Vozy a zcela jistě prožijeme pěkné odpoledne, které bude končit v pozdních večerních hodinách.

Pavel Tvrzník
ředitel prodeje Mazda

Obrazek: 

Ahoj Libore, pozdrav všem.
Ona akce dne 20.5.2016 je celorepubliková, takže byli osloveni všichni známí MX pětkaři z okolí asi všech dealerství. Záměr Mazdy CZ je, aby v každém dealerství byly vystaveny MX-5 všech generací společně s ND.
Bude to tvrdý oříšek, protože všichni víme, že např. NA ani tolik v republice není.....a ostatní jsme na roztrhání (žebychom si mohli diktovat nadstandartní podmínky? :-))) ).
Smůla ovšem je, že chybí masívní agitace ze všech zainteresovaných stran, zatím jsem zaregistroval pouze osobní kontakty ze strany několika málo (2) členů klubu a dvou dealerství. Smutné....
Přitom existuje spousta malých skupinek majitelů MX-5 (beskydská smečka apod.), např. Poláci určitě nebudou mít oficiální představení ND ve stejném termínu atd., ketří by stáli za oslovení, podání informace.

Obrázek uživatele David Šíla

Já se zúčastňuji akce i s autem. Sraz účastníků s vozem MX-5 je v 16 hodin na Spořilově, oficiální začátek akce je v 17,30 hodin.