MILLE MIGLIA - 18. až 21. května 2017

Vážení přátelé,
dovoluji si Vás tímto informovat o termínu konání jedné z největších a nejhezčích motoristických akcí. Pokud byste se chtěli zúčastnit výletu na tuto akci, neváhejte mne kontaktovat.

Předběžné přihlášky je nutno poslat e-mailem na mou adresu nejpozději do 10. prosince 2016 , podrobnosti jsou v příloze PDF.

Libor NOVOTNÝ (novotny@abe.cz, +420 607 201 398)

Tags:

Komentáře

Vážení přátelé a kamarádi „Mazďáci“ :-)

Pro ty z Vás, kteří ještě zvažujete, že se k nám na MM 2017 dodatečně připojíte, uvádím následující informace:

• Celkem jedou zatím pouze 3 posádky – Eliška + František, Eva + Olda, já + Iva. Klempovi se nakonec odhlásili :-(. V Brescii bychom se ale měli setkat s Jitkou a Milošem – z Brescie pojedou na Giro d´Italia, které slaví stý ročník. Nikdo jiný se nepřihlásil, přestože to nejdřív vypadalo, že nás bude nejméně 15 posádek (např. také Lukáš Fiala a jeho brněnská parta) ………

• Ubytování je vhodné si zajistit ve stejném hotelu nebo někde poblíž nás! My se sejdeme ve středu 17.5.2017 na předměstí Brescie v Montichiari u Hotelu GARDA, ve kterém spíme 1 noc (http://www.infogardahotel.it/index.html) – 2 následující noci potom strávíme v Hotelu ROSA v San Marinu (http://www.hotelrosasanmarino.com). Upozorňuji, že každý den rostou ceny za ubytování a většina hotelů je kompletně plná, a to i ve větších vzdálenostech od Brescie. Také v širším centru San Marina je vše už prakticky vyprodáno a v Rose jsme obsadili poslední volné pokoje ………..

Pokud o MM 2017 uvažujete a potřebujete poradit nebo zjistit více informací, kontaktujte mne, jsem Vám k dispozici – Libor.

Spolu s Ivou Vám všem přejeme příjemný Advent, klidné Vánoce a úspěšnou přípravu na rok 2017, ať už se s větrem ve vlasech chystáte kamkoliv!!!